• VetroCity Residence ESENYURT / İSTANBUL
  • Çağrı Merkezi+90 212 706 44 70
  • Pzt - Cum 9:00 - 18:00

ALTIN İĞNE

Felix Altın İğne

Felix Altın İğne teknolojisi, altın iğne uçları yardımıyla cilt altına yüksek frekanslı radyo dalgaları verilerek kontrollü tahribat sağlanır. Kontrollü hasarlar doğrultusunda cilt kendini yenilemesi için kan hücrelerini o bölgeye yönlendirir ve ciltte sıkılaşma ve yenilenme sağlanır. Felix Altın İğne 3.5MM derinlik ve 100W güç üretmesi sayesinde rakiplerinden başka bir seviye.

Kullanım Alanları: Dermatoloji, Güzellik Merkezleri,

Uygulama sonrasında hasta günlük yaşamına hemen dönebilir, sonraki gün ise işe gidebilir. İşlem sonrasında cilt güneş ışınlarına karşı korunmalıdır. Bunun için yüksek koruma faktörlü güneş koruyucu kremler kullanılır.

Altın iğne uygulamasıyla ilk seansın tamamlanması ile birlikte etkiler görülmeye başlar. İşlemin bitmesinin ardından deri altındaki onarım süreci bir süre boyunca devam eder. Bu nedenle her geçen gün sonuçlar daha da belirginleşir. Hekim tarafından önerilen aralıklarla tam olarak istenilen sonuca ulaşılana kadar seanslar tekrarlanmalıdır.

Altın iğne uygulaması, hem yüz hem de vücutta kolaylıkla uygulanabilen bir yöntemdir. Cildin gençleştirilmesi, canlandırılması ve kusurların giderilmesi işlemi vücutta istenilen herhangi bir bölge için uygulanabilir. Bacaklarda geniş alanlara yayılmış olan çatlakların tedavisi gibi büyük çalışma alanlarını içeren uygulamalarda ve birkaç bölgeye birden işlem uygulanması halinde seans süresi normale oranla biraz daha uzun olur. Her bölgenin işleme vereceği yanıt süresi farklı olabileceğinden ve de hedefe yönelik olarak tedavi planı değişkenlik gösterdiğinden farklı bölgeler için farklı randevu tarihleri verilebilir. Uygulamadan istenilen sonucun alınabilmesi ve tedavi başarısının arttırılabilmesi için seansların aksatılmaması çok önemlidir.

Teknik Bilgiler

Cihaz İsmi FELIX ALTIN İĞNE
Model No rf001
Voltaj 100-240V / 50-60HZ
Güç 100W
Frekans Aralığı 5MHZ
İğne Sayısı 81, 49, 25
Çalışma Modu Sürekli Çalışabilir
İğne Derinliği 0.3-3.5MM
Uygulama Alanı Karın, Bacak, Kol, Kalça, Yüz
Ağırlık 20KG
Hacim 40CM x 38CM x 80CM