• VetroCity Residence ESENYURT / İSTANBUL
  • Çağrı Merkezi+90 212 706 44 70
  • Pzt - Cum 9:00 - 18:00
ab-ani-01.png
ab-ani-01.png
img

Epiray Turkey®
14+ Yıllık Sektör Tecrübesi

2008 den bugüne dek sektördeki tecrübesi ve birikimi ile Epiray Group; Ürünlerinizin, kullanmak istediğiniz salon ve kliniklerdeki tahmini iş performansına göre; Verimlilik, dayanıklık ve etki sonuç ilişkisi üzerinden değerlendirebilir. Satın alımlarınızda ihtiyacınız olan filtreleme sürecine yardımcı olacak raporu sizlerle paylaşabilir.

img
14 Yıllık

Deneyim

  • İş geliştirme analizi.
  • Finansal destek.
  • İhtiyaçlarınıza uygun teknolojiler.
  • Güçlü referans yelpazesi.

Epiray Group bünyesindeki tüm cihazları; Epiray Finans ile %50 ye denk gelen kısmını peşin ödeyerek, kalan kısmı uzun vadelerde taksitlendirebilirsiniz. Böylelikle, yatırımınızı ihtiyaç olan alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Cihazlarınız salonlarınıza teslim edildiği andan itibaren 1 Yıl Tam Garanti altındadır. Epiray Group bünyesi altında, 23 dünya ülkesinde local servis ağı ve personeli ile 24 saat içinde mudahele ederek sorunun belirlenmesi ve çözümü üzerine odaklı ekibi, 140 noktada aynı kalite hizmeti sağlamayı başarmıştır.

ab-ani-01.png
ab-ani-01.png

Sıkça Sorulan Sorular

Siz değerli müşterilerimizden gelen soruları büyük bir özveri ile yanıtlamaya çalışıyoruz.

Diode lazerler, fraksiyonel lazerler, picolazerler, altın iğne teknolojileri, profesyonel cilt bakım sistemleri, plasma teknolojileri ve zayıflama sistemleri başta olmak üzere 73 farklı teknolojiyi bünyemizde barındırıyoruz.

Size en uygun teknolojiyi seçtikten sonra, bütçenize uygun peşinat seçeneklerine göre 6-12-18 ay'a varan taksitlendirme imkanımız mevcut. Taksitle ödeyerek hem kendi bütçenizi zorlamayıp hemde istediğiniz teknolojiye sahip olabiliyorsunuz.

Alanında uzman Hekim, Spor Hocaları ve Estetisyenlerimizle beraber yerinizde teorik ve pratik eğitim ile beraber, eğitim sonrası oluşabilecek tüm sorularınızı aynı hassasiyetle yanıtlıyoruz.

Epiray'a Sorun!