• VetroCity Residence ESENYURT / İSTANBUL
  • Çağrı Merkezi+90 212 706 44 70
  • Pzt - Cum 9:00 - 18:00

KAS SİMÜLATÖRÜ

Mi Range Gen III Pro Max 3

Mi Range, kasların sporda yaptığı aksiyonları simüle ederek kas çalışmasını ve yağ yakımını destekleyen bir kas simülatör teknolojisidir. 4 Başlığı mevcuttur. 13.5TESLA güç üreterek bu gücü 135HZ dalga boyunda uygulama fırsatı sunar. En etkili kas simülatör teknolojisidir. 30 Dakikada yaklaşık 20.000 tekrarlı egzersiz imkanı sunar. Bu yüksek tekrar sayısını en güçlü şekilde simüle ederek kasların kasılmasının yanı sıra metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakımını en üst düzeyde tutar.

Kullanım Alanları: Güzellik Merkezleri, Diyetisyenlik, Spor Salonları

Kötü beslenmeye ve hareketsizliğe bağlı olarak kas kuvveti kayıpları, zayıf olmaya rağmen göbekli olma, genel kilo problemleri, karın, bacak, kalça, basen bölgesinde istenmeyen yağlar hepimizin genel şikayetleridir.

Bu bölgelerde ki yağların kaybı ve sağlıklı bir görüntüye 30 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilmemize Mi Range cihazı yardımcı oluyor. 30 dakika da zamandan tasarruf ederek, üzerinizi değiştirmenize gerek kalmadan, terlemeden kontrollü elektromanyetik dalgalar ile çok güçlü ve stabil kas hareketliliği sağlamasıyla kısa sürede kas kazanımına olanak sağlarken sağlıklı bir şekilde yağ yakmanıza yardımcı olacaktır.

Vücudunuzda ki yağ yakımı zannedildiği gibi ısıyla, bir şeyler içerek, terleyerek sağlanamaz. Bu işlemleri yaptığınızda tartıda kilo vermiş olduğunuzu göreceksiniz. Ancak bu kilolar vücudunuzdan atılan sudur ve siz mecburen tekrar su ihtiyacınızı gidermek için sıvı alacağınızdan dolayı tartıda görülen gitmiş kilolar geri gelecektir. Vücudun uzun süreli hareketlilikte enerji kaynağı olarak yağ yakımına geçmesi lazımdır. Bu enerji kaynağına geçebilmesi için kaslara hareketlilik gereklidir. 10 dakika ve üzeri hareketlilikte vücudunuz enerji kaynağı olarak karbonhidrat ve yağları enerji kaynağı olarak kullanmaya başlar. Bizim amacımız vücudumuzun ihtiyacı olan enerjinin yağlardan sağlanmasıdır.

Teknik Bilgiler

Cihaz İsmi MI RANGE
Model No mi-range
Voltaj 100-240V / 50-60HZ
Güç 13.5 TESLA
Frekans Aralığı 135HZ
Başlık Sayısı 4 Başlık
Çalışma Modu Sürekli Çalışabilir
Atış Modları Sürekli, Tek Atış, Aralıklı Atış ve Süper Atış
Uygulama Alanı Karın, Bacak, Kol, Kalça
Ağırlık 80KG
Hacim 100CM x 80CM x 70CM