• VetroCity Residence ESENYURT / İSTANBUL
  • Çağrı Merkezi+90 212 706 44 70
  • Pzt - Cum 9:00 - 18:00

PLASMA PEN

Reneu Plasma

Cilt hücrelerinin çekilip sıkılaştırmasını sağlaması sebebiyle Plazma Pen, başta alt ve üst göz kapağındaki gevşeyen ve sarkan fazla derinin toplanıp sıkılaştırılmasında, ameliyatsız göz kapağı estetiği olarak kullanılır. Reneu Plasma rakiplerine kıyasla güçlü etkisi sayesinde tercih sebebidir. Ayrıca Plasma Shower başlığı sayesinde cilt yenileme ve kırışıklık giderme işlemlerinde de oldukça başarılıdır.

Kullanım Alanları: Dermatoloji, Güzellik Merkezleri,

Cilt hücrelerinin çekilip sıkılaştırmasını sağlaması sebebiyle Plazma Pen, başta alt ve üst göz kapağındaki gevşeyen ve sarkan fazla derinin toplanıp sıkılaştırılmasında, ameliyatsız göz kapağı estetiği olarak kullanılır. Göz kapağındaki ve çevresindeki kırışıklıkları (kaz ayakları) ve ksantelazma olarak adlandırılan lekeleri, Özellikle sigara kullanan kişilerde görülen dudak üstü çizgileri ile kırışıklıkları, Yüz, boyun, kulak önü ve karın bölgesindeki sabit kırışıklıkları, Güneş ışınları, yaş alma, hamilelik vb. sebeplerle oluşan cilt lekelerini, Ciltteki et beni, siğil, çil gibi lezyonları, Yara, ameliyat ve akne izlerini, hatta aktif akneleri, Ciltteki çatlakları, Keloid’i ve Sarkmaları tedavi etmekte kullanılır.

Plazma Pen, cilt tipinin nasıl olduğu fark etmeksizin şikâyetleri yeni başlamış, ameliyat olmayı tercih etmeyen ya da anestezi almasına engel bir durumu olan her yaş grubundaki bireye, dört mevsim boyunca uygulanabilir bir ameliyatsız estetik yöntemidir. Buna karşın hamilelere ve tedavi edilecek bölgesinde açık yara ya da enfeksiyon olanlara Plazma Pen uygulaması yapılmaz.

Plazma Pen uygulaması, cildin en üst tabakasında buharlaşma sağladığından yağ ve sinir dokularına, kıl köklerine veya kılcal damarlara etki etmez. Ayrıca, süblimleştirici etkisi sayesinde ısının noktasal hedef dışına yayılmasını engeller.

Teknik Bilgiler

Cihaz İsmi RENEU PLASMA
Model No plasma01
Voltaj 100-240V / 50-60HZ
Güç 150W
Çalışma Modu Sürekli Çalışabilir
Başlık Sayısı Plasma Pen ve Plasma Shower Başlığı
Uygulama Alanı Karın, Bacak, Kol, Kalça, Yüz, Göz Çevresi
Ağırlık 20KG
Hacim 53CM x 41CM x 41CM